Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

do 1400€ zł

Praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych

  • Imię: Aleksandra
  • Telefon: 61 62 80 490
  • Kraj: Germany
  • Województwo: wielkopolskie
  • Miasto: Poznań
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 14:01
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
10427023

Opis

Polmedicus Sp. z o.o. Sp.K. w Poznaniu
Jesteśmy polską firmą rekrutującą personal opiekuńczy do pracy nad osobami strszymi w Niemczech.
Do naszych podstawowych celów należy umacnianie pozycji polskich pracowników na rynku europejskim. Naszą działalność wyróżnia przejrzystość oraz inwestowanie w ludzi, z którymi nawiązujemy współpracę. Wysoko Cenimy sobie i wspieramy uczciwość, rzetelność oraz zaangażowanie. Zaufanie oraz partnerstwo są wartościami, na których budejmy trwałe relacje z naszymi pracownikami i klientami. Dzięki tym założeniom i wartościom wytrwale budujemy przyjazny model biznesu oparty na długotrwałej współpracy.

Opis stanowiska:

– Opieka i pielęgnacja osób starszych.
– Wykonywanie codziennych bieżących czynności związanych z prowadzeniem domu (pranie, sprzątanie, gotowanie etc.).
– Gotowość do pracy na okres min. 2 miesięcy.
– Utrzymywanie kontaktu z członkami rodziny podopiecznego.
– Organizowanie wolnego czasu osobie starszej.

Nasze wymagania:

– Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.
– Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i wykształcenie pielęgniarskie będzie dodatkowym atutem.
– Mile widziane referencje.
– Dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B i brak nałogów.
– Empatia, miłe usposobienie, cierpliwość oraz zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od kwalifikacji (do 1400€).
– Legalną i bezpieczną pracę.
– Kartę EKUZ oraz upezpieczenie społeczne (A1)
– Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie.
– 2 h dziennie czasu wolnego.
– Zwrot kosztów podróży.
– Opiekę koordynatora na terenie Niemiec.

Prosimy o kontakt teolefniczny pod numerem: 61 62 80 490, lub wiadomośc na adres mailowy: rekrutacja@polmedicus.pl

ID ogłoszenia: 82254bfb082c5bb3

Linki sponsorowane

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Polmedicus
  • Zarejestrowany od: 21 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez Polmedicus

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Polmedicus »

    PROMOCJA

    Super promocja na www.chojnicki24.pl

      Darmowe dodawanie ogłoszeń we wszystkich kategoriach i tylko teraz polecane ogłoszenie na pierwszej stronie serwisu tylko 2zł za 60 dni emisji!!

    ZAPRASZAMY!!